Команда New Balance

Вы здесь

Страницы

Автограф-сесія з Анною Різатдіновою та Жаном Беленюком Дорогі шанувальники справжнього олімпійського спорту! Запрошуємо вас на автограф-сесії з Чемпіонами, що відбудуться у магазині New Balance в ТРЦ Ocean Plaza! Познайомитися із зірками спорту, що творять історію, задати їм питання, отримати автограф та фото на пам'ять - це все можна буде зробити на цій незабутній зустрічі! Тож запрошуємо усіх!
Автограф-сесія з Денисом Берінчиком Усім-усім! 12 травня в магазині New Balance у ТРЦ Gulliver відбулася автограф-сесія з боксером Денисом Берінчиком - срібним призером Олімпіади у Лондоні! Цілих дві сенсаційні події були в центрі уваги цього дня!  Перша - це перемога Дениса у бою проти досі непереможного аргентинця Еміліано Мартіна Гарсії (23 квітня, Палац Спорту).
Ми на Буковинській милі! Друзі! 28 вересня, в Чернівцях відбувся Чемпіонат з бігу на одну милю - "Буковинська миля"! Варто зазначити, що це був ювілейний, 10-й пробіг, і це свято бігу відвідало більше 500 спортсменів і глядачів! Серед них були і бігуни з команди New Balance!
Перемоги на Чемпіонаті України у Кіровограді! Ми раді поділитися перемогами наших спортсменів на Чемпіонаті України з легкої атлетики, що відбувся 24-25 липня у Кіровограді!
Перемоги на Чемпіонаті Києва 2014 А ми знову ділимося переможники новинами! 11-12 липня відбувся Чемпіонат Києва з легкої атлетики, де наші спортсмени з команди New Balance знову показали найкращі результати!
Командний Чемпіонат України Командний Чемпіонат України став переможним для команди New Balance! І ми щасливі поділитися перемогами наших спортсменів з Вами! 2-3 червня, у Києві відбувся Командний Чемпіонат України, де наші спортсмени показали чудові результати!
Перемоги на Tonsberg Grand Prix! Раді знову поділитися переможними новинами! 24 травня, у місті Тьонсберг (Tonsberg, Норвегія) відбулися змагання Tonsberg Grand Prix 2014! Євген Гуцол, член легендарної легкоатлетичної команди New Balance, здобув 2 місце! Євген показав свій результат на дистанції 400 метрів - 46,76 сек. Вітаємо Євгена та бажаємо подальших перемог!
Кубок Світу зі спортивної ходьби! Друзі! Наші новини - тільки про перемоги!) 3-4 травня 2014 року, у китайському місті Тайцан, відбувся Кубок Світу зі спортивної хотьби! 
Чемпіонат України у приміщенні 19-21 лютогоЧемпіонат України у приміщенні (м. Суми) - наші перемоги! Новини про перемоги нашої команди New Balance - це наші улюблені новини! :) І ми раді знову потиснути руку нашим спортсменам, які продовжують перемагати на змаганнях! Зокрема, 19-21 лютого, у місті Суми, відбувся Чемпіонат України у приміщенні, де наші спортсмени показали чудові результати! Дякуємо за фото сайту "Мир легкой атлетики" - mir-la.com!

Страницы