Акції

Вы здесь

Страницы

Ніч знижок в Ocean Plaza, 16 грудня Тільки 16 грудня! Тільки у магазині New Balance в ТРЦ Ocean Plaza - Ніч знижок! Даруємо -50% на весь асортимент, представлений у магазині!                
Знижка 50% на дитяче на День Св. Миколая! Друзі, у нас чудові новини! Тільки 16,17, 18 та 19 грудня 2017 року! На честь свята Св. Миколая даруємо знижки -50% на весь дитячий асортимент взуття.                       Чекаємо на вас в усіх магазинах New Balance!
Зимовий sale до 30%Sale -30% Зимовий sale до 30%​      
Black Friday 2017 Чорна п'ятниця! Чорна субота! Чорна неділя!                                             24, 25 та 26 листопада 2017 року! -50% на все, в усіх магазинах New Balance!
Знижки на теплі куртки та жилети! Друзі! У нас неймовірна сезонна пропозиція! Тільки з 8 по 23 листопада включно отримайте знижку на весь асортимент теплих курток та жилетів New Balance!   -30% при купівлі однієї одиниці (теплої куртки або жилету)!
Літній «Black Friday» в ТЦ «Форум Львів»Літній «Black Friday» в ТЦ «Форум Львів» Літня спека завітала і до магазину New Balance у Львові. Тільки 28 липня знижка -50% НА ВСЕ! Повний розпродаж кросівок, одягу, аксесуарів.   Завітайте у New Balance, ТЦ «Форум Львів», 2 поверх      
«Атака знижок» в ТРЦ Lavina Mall«Атака знижок» в ТРЦ Lavina Mall Друзі, не пропустіть «Атаку знижок» у магазині New Balance в ТРЦ Lavina Mall! Лише 22 липня -50% весь асортимент у магазині!    * Знижка 50% діє від повної вартості товару та не сумується з іншими пропозиціями. 
Фото: ТРЦ "Сонячная Галерея", Кривий Ріг: нам 1 рік! Дорогі друзі! Ми щасливі, що ви стали нашими любими гостями на великому святі - Дні Народженні New Balance у ТРК Сонячна Галерея (м. Кривий Ріг)! Як завжди, свято створили саме ви! І ми були дуже-дуже раді бачити вас усіх! Як і обіцяли, ділимося усіма фото, що були зроблені на святі 15-16 липня: https://fex.net/#!508597790542
«Ніч розпродажу» в Ocean Plaza«Ніч розпродажу» в Ocean Plaza «Ніч розпродажу» в магазині New Balance в ТРЦ Ocean Plaza. 15 липня -50% на все! Величезний вибір спортивного та лайфстайл взуття, одягу та аксесуарів. Чекаємо на вас до 3-ої години ночі. ТРЦ Ocean Plaza, магазин New Balance, 2 поверх.

Страницы